Dobrze, że na polskim rynku książkowym nigdy nie można narzekać na nudę. Co po chwilę ukazują się nowe publikację, dzięki którym romanse, historyczne opowiadania, czy też sensacyjne kryminały nadal mogą nas doskonale bawić w wolnych chwilach. Nawet, jeżeli czytamy mało, to nie warto zapominać o czymś takim, jak książki, które zapewniają wspaniały relaks. Dobrą propozycją z tego roku jest “Zgubne pożądanie“, której autorką jest Danka Braun (https://www.taniaksiazka.pl/zgubne-pozadanie-danka-braun-p-1373762.html).

Szczęśliwy związek

Autorka publikuje pod pseudonimem i cieszy się radością życia. Ma już swoje lata, jednak jak twierdzi jej metryka jest o dwadzieścia lat młodsza niż na to wskazuje. Ma niemałe doświadczenie zawodowe (praca w urzędzie skarbowym, prowadzenie solarium, sprzedaż w sklepie, Huta im.Lelnina) i to właśnie stąd czerpie swoje pomysły do pisania kolejnych książek. Na co dzień prowadzi z mężem biuro rachunkowe, a w wolnej chwili tworzy kolejne książki, które cieszą się dużym powodzeniem wśród czytelników. Od wielu lat związana z Krakowem nie lubi nudy, dlatego jej książki są chyba tak mocno ciekawe i porywające. “Zgubne pożądanie” to opowieść o Edycie Pawlak. To młoda i olśniewająca kobieta, która cieszy się z tego, że ma pracę pozwalająca na realizację jej planów zawodowych. Na zarobki jak na razie nie może narzekać. Na swoje życie prywatne też nie. Ma wspaniałego mężczyznę przy swoim boku z którym powoli zaczyna szykować się do ślubu. Na dodatek czuje, że jej najbliższa rodzina wspiera ją na każdym kroku. Czy można więc czegoś jeszcze oczekiwać od życia w obliczu takiego szczęścia?

Niebezpieczny romans

Tak, jest jedna rzecz, która nie daje spokoju Edycie. Dokładnie chodzi o jej narzeczonego oraz o jego przekonania religijne. Mężczyzna twierdzi, że do samego ślubu powinni wstrzymać się z seksem. Jemu to nie przeszkadza. Edycie się to nie podoba. W tym czasie kobieta zmienia pracę i teraz pracuje w miejscu, gdzie ma do czynienia z diabelnie przystojnym prezesem, który na dodatek nie ma nic przeciwko temu, aby nawiązać z kobietą romans. Edyta nie jest w stanie oprzeć się pokusie. Coraz bardziej zaczyna wciągać ją dziwny układ, jaki proponuje jej nowy szef. Pożądanie jest coraz większe i coraz trudniej wyrwać jej się z tego dziwnego układu. Czy jednak zrobi to na czas? Czy będzie prowadziła podwójne życie? Jedno – grzeczne przy boku człowieka, który zostanie niedługo jej mężem i drugie – oddając się wspaniałym przyjemnościom jakie proponuje jej prezes firmy. Czy romans ma być tylko lekiem na nudę w jej związku?

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com